2 stycznia 2017

1. Walczę i zwyciężę! (WiZ)OPIS
Porucznik Catherina Morgan wiodła zwyczajne, szczęśliwe życie u boku narzeczonego. Pochłaniały ją przygotowania do ślubu i sprawy kryminalne, które rozwiązywała wraz ze swoim partnerem zawodowym Colinem Bonnetem.
Szczęście i stabilizacja prysnęły jak bańka mydlana, gdy pewnego dnia została jej przyznana sprawa masowego morderstwa na opuszczonym osiedlu. Gdy na jaw zaczęły wychodzić ciemne sekrety rodzin ofiar, Catherina zrozumiała, że ona również nie jest bezpieczna. Podobnie jak Colin, mieszkańcy miasta i całego państwa, bo cele morderców wychodzą daleko poza obręb jednej masowej masakry.


„Walczę i zwyciężę” składa się z dwóch części.
Część I opowiada o wydarzeniach sprzed ataku na miasto widzianych oczami Catheriny Morgan i Colina Bonneta.
Część II opisuje wydarzenia z ataku i po nim. Pojawiają się nowe postacie, zmieniamy otoczenie (z miasta na las) i ponownie spotykamy Dana Cardonę - żołnierza, który pojawił się w prologu. I to właśnie w drugiej części przecinają się losy dwóch głównych bohaterów - Dana i Catheriny.


KATEGORIA
sensacja, kryminał, romans, postapokaliptyka
CZĘŚĆ II

na razie brakSTRESZCZENIE
>tutaj<

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nie toleruję spamu pod rozdziałami! Bez względu na to czy jesteś autorką opowiadania, ocenialni, szabloniarni... ze spamem idź do spamu!

Obserwatorzy